для людей з порушеннями зору
Золотниківська загальноосвітна школа I-III cтупенів Золотниківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Зустріч з працівником ювенальної превенції Тернопільського районного управління поліції

Дата: 17.10.2023 17:22
Кількість переглядів: 7

Працівником ювенальної превенції Тернопільського районного управління поліції проведено профілактичний захід, на території обслуговування, в Золотниківській ЗОШ де учням 6-7 класів доведено про дотримання ними правил дорожнього руху, роз’яснено вимоги постанови Кабінету Міністрів України щодо пропусків уроків, адміністративна відповідальність та як отримати психологічну допомогу онлайн під час військового стану.

Обговорено також питання щодо безпеки в Інтернеті, оскільки підростаюче покоління проводить багато часу в соціальних мережах. Для того щоб уберегти себе від неприємностей ювенальним інспектором роз'яснено правила безпечної поведінки в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах і мобільних телефонах.

Додатково роз’яснено учасникам заходу поняття булінгу та надано поради, як протидіяти фізичному та психологічному терору щодо дитини з боку однолітків, приділено увагу щодо необхідності дотримання правил поведінки в навчальному закладі, їх права та обов'язки, поширено інформацію про онлайн-тренажер з психології " HappyMind.Help" та заохочення дітей до його використання.