для людей з порушеннями зору
Золотниківська загальноосвітна школа I-III cтупенів Золотниківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Дата: 27.10.2023 17:08
Кількість переглядів: 6

Сьогодні – День української писемності та мови. Щороку це свято відзначали 9 листопада на честь українського літописця Нестора, але відтепер воно відзначатиметься 27 жовтня.

Здобувачі освіти та вчителі нашої школи також долучилися до свята вшанування рідної мови.

Зокрема, взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Це традиційна щорічна загальнонаціональна акція, яка має на меті не перевірку грамотності конкретної особи, а задумана як своєрідний флешмоб-акція єднання навколо рідної мови. Також вчителькою української мови та літератури Галиною Миколаївною Козловською спільно з учнями 10 та 3 класу було підготовано тематичну лінійку.

Мова – це потужна зброя. І ми маємо пам’ятати про це щоразу, коли наповнюватимемо свій мовний простір. Бо поле бою сьогодні єдине для всіх нас. Ми маємо перемагати УКРАЇНСЬКОЮ! Усі разом до ПЕРЕМОГИ!