для людей з порушеннями зору
Золотниківська загальноосвітна школа I-III cтупенів Золотниківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Правила прийому

Правила прийому до закладу освіти

Зарахування учнів до всіх класів закладу освіти здійснюється без проведення конкурсу і відповідно до території обслуговування.

Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

Для зарахування учня до закладу освіти батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до закладу освіти III ступеня – документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються діти з шести років.

Іноземці та особи без громадянства зараховуються до закладу освіти відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.

Наказ МОН від 16.04.2018 №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів овіти для здобуття повної загальної середньої освіти"